DAEMON Tools Ultra

4
oy
0

Klasik DAEMON Tools, şimdi yenilendi

96.7k

Bu uygulamayı oyla

DAEMON Tools Ultra, klasik DAEMON Tools'un geliştirilmiş versiyonudur ve yenilikçi tasarımıyla Pro versiyonundan eklenen özellikleri de beraberinde sunar. Uygulama, her gün kullanan kullanıcılar için oldukça basit, yeni kullanıcılar için de alışması oldukça hızlı.

DAEMON Tools Ultra'nın en büyük yeniliği disk görüntülerinin oluşturulma şeklidir:şimdi tek yapman gereken tıklamak ve dosyaları sürüklemek,otomatik olarak kendisi oluşturulacak. Bu şekilde, birçok kişi için sorun yaratan sanal diskleri oluşturmak zorunda değilsin.

Bu uygulama Mdx, Mds, Mdf, Iso, B5t, B6T, Bwt, Ccd, Cdi, Bin, Cue, Mono, Cue, Flac, Cue, Nrg, ve Isz'yi destekliyor. Ayrıca CD, DVD, ve Blu-ray görüntülerini bir çok dosyaya bölerek ve bir şifreyle koruyarak oluşturur. Bu yeni versiyon VirtualBox ya da VMWare gibi uygulamalarla kullanılan VHD, yani hard disc sürücüsü formatını da destekler.Bu özelliği sayesinde sürücüleri dosya gibi hareket ettirmeni sağlar, böylece geniş çapta bilgi taşımayı ve yedeklemeyi kolaylaştırır.

DAEMON Tools Ultra çalıştırılabilir USB bellek oluşturmak, bir listede internetten otomatik olarak alınan ekstra bilgilerle tüm disk görüntülerine göz atmak gibi diğer basit özellikleri de bünyesinde toplar.
Kısıtlamalar

Deneme sürümü 20 gün boyunca tamamen aktiftir.

Uptodown X